KONST / Litografier / Färglitografi 13161190
nr 1316 1190
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, "Barock balkong", 1986,58x81cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:24:25
30/3 12:09:18
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel